Wybierz podkategorię

Piknik Laktacyjny na Polnej

26/07/2021

Drodzy Rodzice naszych małych Pacjentów, drogie Pacjentki GinekologicznoPołożniczego Szpitala Klinicznego UM w Poznaniu!


W dniu 1 sierpnia 2021 roku, w godzinach od 9.00-15.00 w ogrodzie na terenienaszego Szpitala odbędzie się realizowane już od wielu lat wspaniałe wydarzenie – Piknik Laktacyjny na Polnej. Niestety, nie było nam dane spotkać się z Wami w ubiegłym roku, a zawsze było miło nam Was gościć, móc dzielić się wiedzą i materiałami edukacyjnymi.

W związku z nadal obowiązującymi obostrzeniami związanymi z pandemią w tym roku nasz Piknik będzie miał nieco odmienny niż do tej pory charakter – zapraszamy rodziców dzieci, które przebywają na jednym z oddziałów neonatologicznych naszego Szpitala oraz ciężarne, które są pacjentkami oddziałów ginekologicznych i położniczo-ginekologicznych.


Rodzice mogą przyjść tego dnia ze starszymi dziećmi, tak, aby móc ten dzień spędzić wspólnie. W czasie, kiedy jedno z rodziców będzie odwiedzało dziecko przebywające na oddziale, pozostali członkowie rodziny mogą pozostać w ogrodzie, wykonać laurkę dla brata lub siostry, uzyskać ciekawe i ważne wiadomości oraz materiały edukacyjne.
Aby Wasze odwiedziny przebiegały z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, chętnych do odwiedzenia swoich dzieci rodziców prosimy o wcześniejsze umówienie się na konkretną godzinę pod numerami telefonów:
61 8419-409 – Klinika Zakażeń Noworodka, można dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.00.
61 8419-410 – Klinika Neonatologii – można dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00-11.00

Można również umówić się podczas odwiedzania dziecka w czasiepoprzedzającym Piknik.
Czas odwiedzin to 2 godziny – rodzice mogą zdecydować, ile czasu spędzi u dziecka mama, a ile tato. Jednoczasowo przy dziecku może przebywać tylko jeden rodzic.


Ciężarne przebywające na oddziałach naszego Szpitala tego dnia będą mogły spotkać się ze swoim partnerem oraz starszymi dziećmi, również na terenie ogrodu, jeżeli ich stan zdrowia na to pozwala. Chęć spotkania z bliskimi oraz ich imiona i nazwiska prosimy zgłaszać do piątku 30 lipca pod adresem mailowym: kwszolek@gpsk.ump.edu.pl

 Harmonogram Pikniku na Polnej:

 

 

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych w związku z organizacją spotkań podczas Pikniku Laktacyjnego na Polnej :

 

 

Dyrekcja Szpitala Ginekologiczno-Położniczego UM w Poznaniu, przy ul. Polnej 33